Seoses töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda

ENERGIATÕHUSUSE SPETSIALISTI

Tööülesanded:

Kinnisvaraobjektide energiatarbe analüüsimine ja tõhustamine
Hooneautomaatika kaugseire- ja juhtimissüsteemide haldamine ning edasiarendamine
Erinevates energiatõhususe, kaugseire ja hooneautomaatika töörühmades osalemine

Nõudmised kandidaadile:

Kõrgharidus
Teadmised energiatõhususe ja hooneautomaatika valdkonnas
Kõrge motivatsioon
Tulemustele orienteeritus
Väga hea eesti keele ning hea vene ja inglise keele oskus
Arvuti kasutamise oskus (MS Office)

Kasuks tuleb:

Hea analüüsivõime
Töökogemus sarnasel ametil

Omalt poolt pakume:

Motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
Professionaalset ja toetavat meeskonda
Kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
Võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Kandidaatidel esitada oma sooviavaldus ja CV tähtajaga 09. aprill 2014.a  aadressile Lasnamäe 2, 11412 Tallinn või e-kiri personal.cv@rkas.ee märgusõnaga "energiatõhususe spetsialist". Kandideerida saab ka läbi CV Online ja CV Keskuse portaalide.